TOMAHAWK MX, 2.4GHz s karoserii SUBARU Impreza W07

Informace o zboží z internetového obchodu www.rcauto.cz Kód zboží: 5338

Výrobce: Thunder Tiger

Dostupnost: Vyprodáno

Záruční lhůta: 2 roky

Cena
5140,- Kč
( 4248,- bez DPH )


Detailní popis
Model on-road v měřítku 1:10 a pohonem 4WD. K pohonu slouží výkonný motor PRO-18BX s tahovým startérem. Sestavený model vybavený RC soupravou ACE RC 3-CH 2.4GHz. Servo řízení standardní velikosti, chráněno servosaverem.

Pro milovníky rychlých aut je tu novinka firmy Thunder Tiger a to on-road modely v měřítku 1:10 Tomahawk MX poháněné spalovacím motorem PRO - 18BX, který modelu poskytuje dostatečnou dynamiku. Přiměřeně tuhý podvozek s nízko položeným těžištěm a malou světlou výškou zase zaručuje výborné jízdní vlastnosti a dobrou ovladatelnost jak při "driftování", tak při vysokých rychlostech.

Prakticky veškeré díly podvozku jsou vyrobeny z kvalitního,pevného plastu plněného skelným vláknem. Základem podvozku je "vana" na exponovaných místech vyztužena. Kola jsou nezávisle zavěšena na spodních trojůhelníkových ramenech. Horní ramena tvoří spojovací tyče. O tlumení se stará čtveřice olejových tlumičů s vynutými pružinami. Diferenciály jsou planetové na přední i zadní nápravě. Převody diferenciálu jsou z tvrzené oceli. Pohon předních i zadníc kol je přenášen pomocí ocelových kardanů. Podvozek je kompletně osazen kuličkovími ložisky. Brzada je kotoučová jednolamelová. K ovládání je nově použita dvoukanálová, volantová RC souprava pracující v pásmu 2,4Ghz.

Součástí setu je kompletně sestavený podvozek s namontovaným motorem a volantovou RC soupravou 2,4GHZ

 • 100% sestavený podvozek
 • Výkonný spalovací motor PRO - 18BX
 • Volantová RC souprava 2,4Ghz
 • Olejové tlumiče
 • Nalakovaná a dekorovaná karosérie
 • Kola s nalepenými pneumatikami


 • Technické parametry

  Délka 432mm
  Šířka 2OOmm
  Výška 110mm
  Rozvor 265mm
  Hmotnost 1650g
Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.rcauto.cz/zbozi/5338/